Gigant ma jeszcze więcej VerTec'a

2011-07-21
Gigant ma jeszcze więcej VerTec'a

Z początkiem sezonu firma Gigant Sound - Letus rozbudowała swój system o kolejne 24 moduły JBL VerTec VT 4888. Decyzję zakupu kolejnych VerTec'ów przyspieszyła zapowiedź wprowadzenia nowej, piątej wersji pakietów presetowych jako oprogramowania dla całej rodziny JBL VerTec'a zapewniającej doskonalsze brzmienie.

Obecnie firma Jerzego Taborowskiego może dysponować imponującą liczbą 96 modułów, które wystarczają - zgodnie z używanymi kalkulatorami i programami do predykcji dźwięku - do nagłośnienia niemal wszystkich polskich obiektów w tym imprez i koncertów na wszystkich stadionach - pokrycia dźwiękiem zgodnym z założeniami sztuki nagłaśniania.

Jak mówi Jurek - "otrzymałem informacje, że piąta wersja oprogramowania w znacznym stopniu niweluje problemy fazowe, a wielkościowy przeskok w jakości końcowego brzmienia  jest  tak samo duży, jak przy wprowadzeniu ostatniego oprogramowania V4 DSP. Wtedy pozwoliło to na ogólny powrót tego systemu na ridery i trasy koncertowe na całym świecie."

JBL Professional z myślą o swojej wielkiej rodzinie dotychczasowych klientów, cały czas pracuje nad upgrade'ami prowadzącymi do ciągłego rozwoju systemów liniowych VerTec a w rezultacie kompatybilności z nadchodzącym, kompletnie nowym systemem JBL'a.

Dotychczasowi użytkownicy systemów nie będą odsunięci w niebyt technologiczny i pozostawieni bez pomocy. W momencie pojawienia się na rynku nowego systemu, dla dotychczasowych użytkowników zostaną przygotowane wymienne, kompatybilne pakiety nowych falowodów sekcji wysoko-średniotonowych.

www.gigantsound.com.pl
www.essaudio.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje