Hat-trick ESS Audio na Euro 2012

2011-07-18
Hat-trick ESS Audio na Euro 2012

Hat-trick to nie tylko domena wyjątkowych piłkarzy, udaje się również najlepszym w branży proaudio. Wyłączny przedstawiciel koncernu HARMAN w Polsce, firma ESS Audio została wybrana na dostawcę systemu nagłośnienia trybun Stadionu Miejskiego we Wrocławiu.

To już trzeci obiekt po PGE Arena i Stadionie Narodowym nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej, na której zostaną zainstalowane najwyższej jakości produkty firm JBL, Crown, AKG, Soundcraft, BSS oraz dbx.

Niemal 43 tysiące kibiców będzie podziwiać zmagania piłkarzy przy najwyższej jakości komentarzach i oprawie muzycznej z 28 gron zawierających po trzy średnio-wysokotonowe moduły JBL PD 5200 WRX oraz po dwa superniskotonowe moduły JBL PD 5125 WRX.

WRX jak zwykle w przypadku JBL'a oznacza zabezpieczenie zespołów głośnikowych przed nawet najbardziej ekstremalną pogodą. Dostęp do wszystkich funkcji zarządzania systemem będzie możliwy za pośrednictwem komputera lub bezprzewodowo z każdego miejsca na stadionie za pośrednictwem punktów dostępowych do sieci strukturalnej obiektu. Zastosowane zostaną 4, nowoczesne, odporne na zakłócenia cyfrowe tory bezprzewodowe z dwoma rodzajami nadajników AKG.

W czterech zdalnych amplifikatorniach znajduje się łącznie 47 wzmacniaczy Crown CTS 3000 wyposażonych w procesory USP4-AVB pozwalające na zdalną kontrole i sterowanie. Każda z czterech amplifikatorni wyposażona będzie ponadto cyfrowe matryce sterujące BSS BLU 80.

W pomieszczeniu realizatora znajdzie się między innymi konsoleta Soundcraft oraz monitory odsłuchowe JBL LSR 2325P. Strefy VIP, Incentive oraz UEFA wyposażone zostaną w głośniki sufitowe JBL serii Control.

www.essaudio.pl

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT