Warsaw Fashon Street 2011

2011-07-15
Warsaw Fashon Street 2011

W najbliższy poniedziałek, w ramach Letniej Sceny Akademickiej na Małym Dziedzińcu UW wystąpi zespół Back To The Ocean. Liderką projektu jest Agnieszka Olszewska - gitarzystka, autorka tekstów, a przede wszystkim obdarzona ciepłym, lirycznym głosem - wokalistka.

Na potrzeby pokazu Aram zapewnił nie tylko telebim diodowy o powierzchni 20m2, ale również kompleksową realizację video całej imprezy. Zgodnie z polityką firmy, w której poza samym dostarczeniem sprzętu fachowcy aktywnie współpracują ze scenografami na etapie aranżacji projektu, Aram miał swój wkład także w część projektową. Prace związane z przygotowaniami do eventu zaczęły się zatem dużo wcześniej.

Dzięki zaangażowaniu w tak wczesnym etapie w realizację wydarzenia, już w fazie projektowej uwzględnione zostały istotne ustalenia wszelkich detali technicznych, co w późniejszym czasie zaowocowało dużym komfortem pracy zarówno dla organizatora wydarzenia jak i firmy Aram.

Od niedawana w ofercie firmy Aram można znaleźć nie tylko sprzęt ale również projekty i kompleksową budowę multimedialnych scenografii.

Więcej informacji na temat scenografii znajdziecie TUTAJ.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje