IV edycja Majówki LFX już w sobotę

2011-05-24
IV edycja Majówki LFX już w sobotę

Firma LFX z przyjemnością zaprasza na czwartą edycję Majówki LFX, która odbędzie się 28 maja 2011 roku na terenie firmy LFX Agency przy ulicy Górczewskiej 30 w Warszawie.

Tegoroczna Majówka LFX to już czwarta odsłona imprezy, która ma na celu umożliwienie lepszego zapoznania się z produktami oraz markami będącymi na rynku polskim oraz dostępnymi w ofercie firmy LFX Sound Light & DJ. W tym dniu w jednym miejscu w miłej atmosferze majowego pikniku zgromadzonych zostanie około 40 marek z dziedziny nagłośnienia, oświetlenia oraz sprzętu DJ-skiego.

W tym roku wystawcy będą się prezentować w siedzibie LFX na powierzchni około 120 m2, w dużym namiocie wystawowym o wielkości 150 m2, w czterech namiotach 5x5 m oraz na około 300 m2 ogrodzonego terenu przed firmą. Podobnie jak w roku ubiegłym do dyspozycji gości oddana zostanie specjalna strefa muzyczna Carlsberga, namiot o powierzchni 150 m2, w którym po raz pierwszy odbędzie się „Bitwa na mikrofony” oraz finał konkursu DJ-skiego.

Firma LFX zdecydowała się na zorganizowanie pierwszej Majówki w 2008 roku. Po pierwszej edycji tej imprezy, zachęcona zainteresowaniem uczestników oraz powodzeniem, jakim się cieszyła, postanowiła zorganizować kolejną imprezę tego typu, powiększając zadaszony obszar oraz organizując dodatkowe atrakcje dla odwiedzających i łącząc imprezę majową z dniami otwartymi Harleya-Davidsona. W 2010 roku patronem imprezy został browar Carlsberg – pojawiła się wówczas specjalna strefa dla DJ-ów oraz dodatkowe atrakcje.

Majówka LFX to już stały punkt w branżowym kalendarzu. Zapraszamy!

Plan imprezy:


Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje