Nagłośnienie RCF na koncercie członków The Doors

2011-05-09
Nagłośnienie RCF na koncercie członków The Doors

W trakcie trasy po Ameryce Łacińskiej zespół odwiedził m.in. Art Palace w Morelii, Michoacan. Tam właśnie firma Soundset Productions czuwała nad produkcją i nagłośnieniem, w skład którego wchodził potężny RCF TT+ System.

Nie pozwalając ulecieć duchowi The Doors, dwaj członkowie oryginalnego składu, Robby Krieger i Ray Manzareck, wciąż aktywnie koncertują z materiałem The Doors, zapewniając zespołowi miejsce wśród najważniejszych zespołów w historii rocka. Dziś już pod szyldem Ray Manzareck and Bobby Krieger of The Doors.

W trakcie trasy po Ameryce Łacińskiej zespół odwiedził również Meksyk. Jeden z koncertów miał miejsce w Art Palace w Morelii, Michoacan. Tam właśnie firma Soundset Productions czuwała nad produkcją i nagłośnieniem, w skład którego wchodził potężny RCF TT+ System, zapewniony przez meksykańskiego dystrybutora RCF, firmę Hermes - wszystko po to, by fani zespołu mogli poczuć się jak na koncercie ze złotych czasów zespołu.

Dzięki połączeniu doradztwa specjalisty firmy RCF, Oscara Mora'y, biegłości lokalnego inżyniera dźwięku Angela Hernandeza oraz możliwości firmy Soundset Production, uczestnicy koncertu mogli ekstatycznie przejść przez Drzwi Percepcji.

Nagłośnienie RCF TT+, wykorzystane w trakcie koncertu okazało się kluczowym elementem niesamowitego formatu show. Front opierał się o RCF TTL55-A (trójdrożny aktywny system zaprojektowany do potężnej emisji dźwięku dla dużych przestrzeni, zarówno zamkniętych, jak i otwartych), a także RCF TTL33-A. Ponadto system TT+ na koncercie The Doors zawierał kilka jednostek RCF TTS28-A i TT25-A.

 

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje