WORKproCA w ofercie Yamahy

2011-04-12
WORKproCA w ofercie Yamahy

Pierwsze produkty z nowej linii WORKproCA można było oglądać podczas tegorocznych targów Prolight+Sound. Teraz oferta firmy Yamaha poszerzyła się o tę nową linię produktów przeznaczonych dla instalacji stałych.

Linia WORKproCA jest wynikiem porozumienia firm Yamaha oraz Equipson, hiszpańskiego producenta zestawów głośnikowych. Zaprojektowana wspólnie linia będzie produkowana w całości przez firmę hiszpańską, Yamaha zajmie się natomiast jej dystrybucją.

Produkty WORKproCA mają stanowić kompleksowe, uniwersalne rozwiązanie dla instalacji stałych od pubów i restauracji, przez sale konferencyjne po duże instalacje obejmujące wiele pomieszczeń. W linii znalazło się przede wszystkim kilka serii zestawów głośnikowych montowanych w sufitach i ścianach, jak i tradycyjnych. Dostępne są zestawy różnej wielkości i mocy, przystosowane również do pracy w instalacjach 70 V i 100 V, aktywne i pasywne. Do wszystkich głośników producent zapewnia akcesoria do montażu. Serie zestawów głośnikowych uzupełniają również subwoofery.

W linii WORKproCA znalazły się wzmacniacze mocy, a także wzmacniacze z wbudowanym mikserem. Część z nich to wzmacniacze strefowe, część ma również możliwość nagrywania/odtwarzania audio z pamięci USB i kart SD. Z wszystkimi produktami dostępnymi obecnie w linii WORKproCA można zapoznać się na specjalnie stworzonej dla niej stronie.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje