GIG Sp. z o.o. przedstawicielem A&O Technology w Polsce

2011-04-06
GIG Sp. z o.o. przedstawicielem A&O Technology w Polsce

GIG Sp. z o.o., należąca do grupy kapitałowej TRIAS S.A., została oficjalnym przedstawicielem międzynarodowego koncernu A&O Technology na rynku polskim. Obie firmy podpisały umowę, w ramach której spółka GIG zajmie się sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu oświetleniowego dostępnego w ofercie A&O Technology.

Dzięki nawiązanej współpracy oferta GIG Sp. z o.o. poszerzyła się o reflektory Falcon przeznaczone do oświetlania obiektów architektonicznych oraz do wykorzystania w branży eventowej. Dodatkowo dostępne będą na polskim rynku produkty oświetleniowe takich firm jak: G-Lec czy Pulsar. Reflektory Falcon to jedne z najmocniejszych lamp do zastosowań profesjonalnych. Stwarzają szerokie możliwości iluminacji budynków oraz kreowania wyszukanych efektów świetlnych podczas różnorodnych imprez (organizowanych zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze). Niezwykły pokaz świateł z wykorzystaniem tych lamp można było podziwiać między innymi podczas takich wydarzeń jak: festiwale Top Trendy, Przystanek Woodstock, uroczystość otwarcia Podziemi Rynku w Krakowie czy obchody Nocy Sylwestrowej we Wrocławiu w 2010 roku.

Po raz pierwszy na polskim rynku za pośrednictwem GIG Sp. z o.o. będą dostępne reflektory Falcon typu searchlight z nakładkami LED wideo. Panele LED mają wymiary 640 x 480 mm, pixel 20. Po zestawieniu lampy z nakładkami tworzą ekran, na którym można wyświetlać dowolne sekwencje wideo lub elementy graficzne.

„Dzięki umowie z A&O Technology GIG Sp. z o.o. umacnia swoją pozycję na polskim rynku dostawców  profesjonalnych systemów oświetleniowych. Pragniemy oferować  naszym Klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości, a lampy Falcon są uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Nawiązana współpraca da nam również możliwość wymiany doświadczeń w zakresie oświetlenia architektonicznego” – mówi Zbigniew Klonowski, Prezes Zarządu grupy kapitałowej TRIAS S.A., w skład której wchodzi GIG Sp. z o.o.

źródło:trias.pl

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje