Konsbud-Audio dostarczył sprzęt na koncert Steve'a Lukathera

2011-04-10
Konsbud-Audio dostarczył sprzęt na koncert Steve'a Lukathera

15 lutego w warszawskim klubie Proxima wystąpił Steve Lukather, amerykański gitarzysta, wokalista, aranżer i producent nagraniowy, najlepiej znany z wieloletniej pracy z zespołem Toto.

Lukather zagrał na jedynym w Polsce koncercie w ramach promocji swojej najnowszej solowej płyty. Album zatytułowany „All's well that ends well” ukazał się całej Europie w połowie listopada 2010 roku nakładem Mascot Records.

Firma Konsbud-Audio udostępniła na potrzeby koncertu konsoletę VENUE Profile FOH rack system oraz procesor głośnikowy XTA DPA548 sterujący lokalnym systemem nagłośnieniowym.

Steve'a Lukathera, jeżeli już w ogóle kojarzy się w Polsce to przede wszystkim z Toto i współpracą z Michaelem Jacksonem. Jeśli natomiast mowa o tym drugim etapie jego kariery, to znowu częściej wspomina się Eddiego Van Halena, nota bene sąsiada Steve'a. Wśród szerokiej publiczności w kraju nad Wisłą w ogóle nie wspomina się jego kariery solowej, czy współpracy z innymi formacjami i artystami, jak choćby nawet Los Lobotomos z Davidem Garfieldem. A przecież od bagatela dwóch dekad Lukather prowadzi karierę solową, z niemałymi zresztą sukcesami.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje