Cyfrowy system konfrencyjny w ofercie Linearic

2011-02-01
Cyfrowy system konfrencyjny w ofercie Linearic

System DIS DCS 6000 został zaprojektowany jako kompletne rozwiązanie do obsługi podczas konferencji i spotkań: dyskusji między uczestnikami, głosowania i tłumaczenia symultanicznego.

DIS DCS 6000 to estetyczne i atrakcyjnie wyglądające pulpity mikrofonowe dostępne są w wersjach przenośnych, wolnostojących lub montowanych na stałe w blatach czy innych elementach mebli.

W zależności od potrzeb, do wyboru są pulpity od najprostszych, obsługujących tylko funkcje dyskusyjne (mikrofon i głośnik), przez takie z możliwością odsłuchu kanałów tłumaczeń, głosowania czy identyfikacji za pomocą kart "chip".

Najwyższy model, wyposażony w graficzny, kolorowy ekran dotykowy, zapewnia nie tylko obsługę wszystkich wymienionych wcześniej funkcji w prosty i intuicyjny sposób, ale pozwala również widzieć listę aktywnych i oczekujących na głos mówców, wyniki głosowań, sprawdzać plan porządku obrad, informacje o uczestnikach konferencji i wiele więcej.

Wszystkie pulpity wyposażone są w odporne na zakłócenia mikrofony na gęsich szyjkach, ze świecącym pierścieniem sygnalizującym jego włączenie.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje