NAMM11: Nowa kolumna Mackie TH-12A

2011-01-24
NAMM11: Nowa kolumna Mackie TH-12A

Zaprojektowana przez ten sam skład inżynierski, któremu zawdzięczamy model Mackie SRM450v2, kolumna aktywna TH-12A dostarcza, jak pisze producent rewelacyjnego brzmienia przy dużym zapasie mocy i niskiej cenie.

Wzmacniacze klasy D Mackie TH-12A w systemie Fast Recovery™ to 400W mocy, które napędzają driver ciśnieniowy i woofer 12”. Ponadto na pokładzie mamy precyzyjny crossover gwarantujący maksimum efektywności oraz 3-pasmowy korektor.


Kolumna TH-12A posiada dwa wbudowane wzmacniacze mocy. Jeden 300W do zasilenia woofera, drugi 100W do drivera. Technologia Mackie Active, bazująca na popularnym rozdziela częstotliwości za pomocą wyżej wymienionego crossovera oraz synchronizuje je w czasie, dzięki czemu docierają do poszcsiczególnych stref publiczności w tym samym czasie.

Z kolumnami Thump nie musimy już obawiać się uszkodzeń wynikających z przegrzania. W przypadku zagrożenia system ochronny automatycznie ogranicza działanie elektroniki dopóki nie ulegnie ochłodzeniu. Nie znaczy to jednak, że nagle przestanie ona działać w trakcie występu. Filtry ochronne obcinają moc wzmacniaczy, kiedy mogą się one przegrzać.

Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje