Jands Vista I3 dostępna w Polsce!

2011-01-17
Jands Vista I3 dostępna w Polsce!

I3 Vista została już okrzyknięta rewolucją w dziedzinie oświetlenia. Wszystko za sprawą kompaktowej obudowy i prostoty podłączenia.

I3 to wyjątkowo kompaktowa i potężna konsoleta oświetleniowa Jands Vista. Wszystko co musisz zrobić, to podłączyć ekran, klawiaturę, mysz i wpełni cieszyć się z ogromnych możliwości konsolet Jands Vista. Jedno oprogramowanie dla całej serii pozwala na efektywną pracę nawet na skromnie wyglądającej konsolecie posiadającej moc sterowników T2 i T4.


Dzięki I3 nie musisz ze sobą nosić na koncerty ogromnej konsoli. Wyposażony w procesor Intel Core 2 Duo, I3 dostarcza Ci moc obliczeniową z którą bez obaw uruchomisz olśniewający pokaz. Wbudowany procesor wykorzystuje system Linux i jest przeznaczony wyłącznie do uruchamiania oprogramowania Vista. Oznacza to, że nie trzeba się martwić o konflikty z innymi aplikacjami, oprogramowaniem, sprzętem lub aktualizacją systemu operacyjnego.

Możesz dołączyć dwa zewnętrzne monitory (DVI i VGA) i jeśli lubisz pracować z pen-tabletem, można podłączyć go jako główny monitor. Możesz nawet dołączyć (opcjonalnie) ramię dla monitora z boku konsoli.

Cztery wyjścia DMX dają duże możliwości. Kompatybilność z ArtNet lub Pathport pozwala zwiększyć moc i zastosowanie konsolety. I3 posiada siedem portów USB, dzięki którym można podłączyć inne produkty Vista (np. S1 i M1) kiedy potrzebne są dodatkowe tłumiki lub playbaki lub gdy chcesz zapisać lub załadować swój pokaz za pomocą Memory Stick lub zewnętrznego dysk.

Jeśli potrzebujesz zdalnego sterowania lub pilota urządzenie można połączyć przez sieć WiFi i Ethernet za pomocą VNC do wirtualnego sterownika bezprzewodowego lub wysyłać proste komendy tekstowe za pośrednictwem portu RS-232.

Podczas gdy w pełnym rozmiarze Vista daje do 8192 kanałów DMX, dla mniejszych pokazuje, gdzie nie trzeba tego rodzaju elastyczność będziemy chcieli zmniejszyć koszty. I3 posiada funkcję "klucza", który określa liczbę dostępnych kanałów: możesz wybrać, 128, 256, 512, 1024, 2048 lub nieograniczoną ilość kanałów, po prostu wybierasz "klucz" najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Możliwość spojrzenia na konsoletę możliwa jest w Shoorom-ie w siedzibie firmy Show Design. Wkrótce firma przeprowadzi również prezentacje ujawniające jej praktyczne zalety.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje