Vari Lite VLX Wash produktem roku 2010

2011-01-03
Vari Lite VLX Wash produktem roku 2010

Podczas targów IFEMA w Madrycie ponad 500 profesjonalnych oświetleniowców, nagłośnieniowców, producentów z branży TV i Video brało udział w głosowaniu na najlepsze produkty odchodzącego już 2010 roku. Głosowanie dotyczyło produktów, które podzielono na 23 kategorie. Vari LIte VLX WASH zwyciężyło w kategorii " Best Product for Lighting and/or Scenery".

"Byliśmy zdumieni kiedy dowiedzieliśmy się, że nasz produkt został nominowany do tej nagrody. Jednak kiedy dowiedzieliśmy się, że zwyciężył w tak doborowym towarzystwie oszaleliśmy ze szczęścia." - powiedział Nacho Acha-Orbea, prezes firmy EES, hiszpańskiego dystrybutora produktów Vari Lite. "Jesteśmy szczęśliwi że nasz produkt wybrało jury oraz przedstawiciele branży oświetleniowej. Bez wątpienia dzień, w którym dowiedzieliśmy się o tej wygranej zostanie nam długo w pamięci".


Od 8 lat nagrody przyznawane są w dwóch etapach. W pierwszym, to profesjonalni użytkownicy przyznają swoje oceny ustalając finałową trójkę. Następnie spośród finałowej trójki zwycięzcę wybierają wybitni członkowie jury.

"Nie moglibyśmy być szczęśliwsi widząc jak wiele osób decyduje się na nasz produkt." - powiedział Bob Schacharel, dyrektor do spraw sprzedaży i marketingu Philips Vari-Lite. "Kiedy zaczęliśmy otrzymywać pozytywne opinie o naszym produkcie wiedzieliśmy, że stworzyliśmy coś nadzwyczajnego. Teraz każdy następny produkt korzystający z tej technologii będzie wyjątkowy."

Polskim dystrybutorem marki Vari Lite jest firma P.S Teatr.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje