Nagłośnienie OHM na polskiej trasie Sabatonu

2010-11-29
Nagłośnienie OHM na polskiej trasie Sabatonu

Od końca sierpnia do końca grudnia bieżącego roku trwa europejska trasa zespołu Sabaton - World War Tour 2010. Na polskim odcinku trasy wszystkie koncerty obsługiwane były przez firmę "Rymon Sound" z Piły, z którą Ohm Polska współpracuje od 2007r. W Polsce zespół zagrał 4 koncerty - w Krakowie 8 listopada, Katowicach 10 listopada, Łodzi 11 listopada i Rzeszowie 12 listopada.

Firma "Rymon Sound" z Piły współpracuje z Ohm Polska od 2007r. Właściciel firmy - Jarosław Rymon-Lipiński zakupił system Lunaray oraz jako pierwszy na świecie liniowy system nagłośnieniowy OHM Ersa Major wraz z subwooferami PUKK-218 i kompletnym systemem monitorowym. Na system Ersa Major składają się pasywne kolumny szerokopasmowe OHM Ersa Major EMLS (2 głośniki 10", 1 driver 2" i 1 koaksjalny driver 1").

Po wielu koncertach z różnymi firmami nagłośnieniowymi szef ekipy technicznej "Sabatonu", w porozumieniu z zespołem i całą ekipą techniczną, wybrał firmę "Rymon Sound" do obsługi całej trasy.

"Nasza firma została wybrana do dostarczenia i obsługi nagłośnienia oraz oświetlenia tych czterech niesamowitych koncertów. - czytamy na stronie internetowej Rymon Sound - Na wszystkich czterech koncertach w klubach: Studio w Krakowie, Mega Club w Katowicach, Dekompresja w Łodzi oraz w Pod Palmą w Rzeszowie pracował nasz najnowszy system nagłaśniający OHM Ersa Major. Główny road manager i zarazem akustyk f.o.h. Chris Buckley już po czerwcowym koncercie w Malborku był bardzo zadowolony z naszej pracy i od razu zaproponował polskiemu agentowi "Sabatonu", aby to RYMON SOUND obsługiwała całą jesienną trasę w Polsce. Po raz kolejny było nam miło współpracować z zespołem "Sabaton" oraz z zespołami występującymi przed główną gwiazdą a były to: niemiecki "Steelwing" i irlandzki "Alestorm."

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje