Turbosound w ofercie FX Rental

2010-11-17
Turbosound w ofercie FX Rental

FX Rentals z siedzibą w Londynie, to jedna z wiodących europejskich firm zajmujących się wynajmem sprzętu nagłośnieniowego i instrumentów. Jeszcze dobrze nie wysechł atrament na nowym porozumieniu dystrybucyjnym pomiędzy firmą SCV z Londynu i firmą TURBOSOUND, a już pierwsza dostawa sprzętu brytyjskiego producenta dotarła do nowego klienta. 10 sztuk kolumn aktywnych Milan 15 zostało zakupionych przez firmę FX Rentals.

Firma FX Rentals posiada szerokie grono klientów, których potrzeby zaczynają się od dużych systemów nagłośnieniowych a kończą na instrumentach muzycznych, procesorach efektów, sprzęcie DJ-skim i systemach rejestracji. Istnieje wśród nich stałe zapotrzebowanie na uniwersalne nagłośnienie do obsługi różnorodnych imprez takich jak np.: firmowe prezentacje, koncerty klubowe czy też kameralne występy artystyczne.

Szerokopasmowe kolumny Turbosound Milan M15 są idealnym rozwiązaniem do takich zastosowań. Ta przenośna kolumna, wyposażona w 450 watowy, cyfrowy wzmacniacz oddaje z 15" głośnika LF i 1" drivera krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi pracującemu w klasie D, niezależnym wejściom i wyjściom, dwukanałowemu mikserowi, maksymalnemu SPL sięgającemu 131dB oraz wygodnym uchwytom i gniazdu na statyw jest idealnym rozwiązaniem do bardzo szerokiego zakresu zastosowań. Właśnie to wszystko spowodowało jednoczesny zakup aż 10 szt. przez FX Rentals.

"Byliśmy pod wielkim wrażeniem słuchając M15" – powiedział prezes Grupy FX Roger Evan. "W ciągu ostatnich pięciu lat obserwujemy stale rosnący popyt na wynajem sprzętu nagłośnieniowego i jest to teraz jeden z ważniejszych obszarów naszej działalności”.

"Niewątpliwie kolumna M15 została zaprojektowana z dużą dbałością. Wydaje się, że w Turbosound pomyśleli o wszystkim: waga, łatwość obsługi i regulacji oraz przede wszystkim jakość dźwięku, wszystko tu jest tak samo ważne”.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma FX Rentals to pierwszy odbiorca, który skorzystał z nowej umowy dystrybucyjnej Turbosound" - dodaje specjalista ds. sprzedaży Reuben McCartney z działu nagłośnień firmy SCV London. „Gdy tylko usłyszeliśmy M15, wiedzieliśmy, że nowa seria Milan będzie wyjątkowym wyborem dla firm zajmujących się wynajmem”.

"Wraz poszerzaniem oferty kolumn Milan mamy nadzieję na współpracę z wieloma innymi firmami rentalowymi zapewniając im nagłośnienia najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie”. Na zdjęciu od lewej: Roger Evan - prezes FX Rentals i Reuben McCartney - dział nagłośnień SCV London.

Dystrybutorem sprzętu Turbosound w Polsce jest firma SoundTrade.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje