PR Lighting na XVI Igrzyskach Azjatyckich

2010-11-15
PR Lighting na XVI Igrzyskach Azjatyckich

W dniach 12 - 27 listopada 2010 roku w chińskim mieście Guangzhou odbywają się XVI Igrzyska Azjatyckie. Podobnie jak przed dwoma laty na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, oświetlenie z firmy Pr Lighting uświetni ceremonię otwarcia i zamknięcia zarówno Igrzysk Azjatyckich jak i Para Igrzyskach Azjatyckich.

Jako jeden z wiodących producentów oświetlenia na świecie, PR Lighting udostępni swoje urządzenia  do wykorzystania w ramach projektu choreografii oświetleniowej widowiska. Całość show przygotowywana jest  przez wiodących na świecie scenografów i  light designerów, a podziwiana będzie przed licznych odwiedzających, a także zaproszonych oficjeli  i sportowców zaproszonych z całego świata. Zaszczyt wyboru i uczestnictwa w realizacji, po raz kolejny, tak zaszczytnego i znaczącego projektu wynika z pewnością po części z  przyznanego na wystawie w  Szanghaju tyłu World Expo.

Zespół projektowy PR Lighting Asian Games potwierdza, że wszystkie elementy konieczne do realizacji zostały już zintegrowane i przetestowane, a próby uruchomienia testowego udowodniły, że sprzęt został całkowicie dostosowana do potrzeb i jest w stanie spełnić najwyższe wymagania i oczekiwania organizatorów Igrzysk Azjatyckich.

Wśród 1500 elementów oświetlenie z logo PR Lighting w użyciu znajdzie się nie mniej niż 400 sztuk głów XL1200. Sprzęt wykorzystany zostanie przede wszystkim w Haixinsha Island podczas ceremonii otwarcia i zamknięcia. Pozostałe 300 x XL1500, 300 x Wash XL1500 i 400 x XL 1200 są instalowane w Guangdong Olympic Sports Centre gdzie odbędzie się ceremonia otwarcia i zamknięcia  Azjatyckich Igrzysk  Paraolimpijskich.

Estrada i Studio Kursy
Produkcja muzyczna od podstaw
Produkcja muzyczna od podstaw
50.00 zł
Produkcja muzyczna w praktyce
Produkcja muzyczna w praktyce
120.00 zł
Bitwig Studio od podstaw
Bitwig Studio od podstaw
55.00 zł
Sound Forge od podstaw
Sound Forge od podstaw
40.00 zł
Kontakt 5 Kompedium
Kontakt 5 Kompedium
60.00 zł
Zobacz wszystkie
Live Sound & Instalation Newsletter
Krótko i na temat, zawsze najświeższe informacje