Strefa magazynu

Archiwum poprzednich wydań
Listopad 2017

Magazyn Live Sound & Installation

Listopad 2017

Wydanie drukowane

Zamów już dziś ten numer

Kup ten numer

Wydanie elektroniczne

Pobierz magazyn już teraz

3,40 zł

Kup teraz

Prenumerata
Zamów teraz
E-Prenumerata
Zamów teraz

Redaktor naczelny poleca!

No i stuknęła nam setka…bo oto właśnie mamy 100. numer LSI. To dobry moment, aby uhonorować te firmy, które z nami współpracują, czyli naszych Partnerów - stąd nasz mały „prezent” w postaci logo tychże firm na okładce, a kilka stron dalej krótka informacja dotycząca każdej z nich.

 

Natomiast naszym okładkowym numerem jest prezentacja młodej jeszcze, ale działającej „z przytupem” firmy VUE Audiotechnik, która w swoich produktach stosuje unikalne technologie typu high-tech. O jednej z nich - głośnikach wysokotonowych z berylowa membraną - piszemy zresztą dość obszernie w tym numerze. W tej samej kategorii, czyli w Tutorialach, coś dla siebie znajdą ci, których od nowych technologii bardziej interesuje realizacja dźwięku.

 

W kolejnym odcinku „Jak omikrofonować i nagłośnić…” bierzemy „na tapetę” kolejną grupę instrumentach – dętych drewnianych. A jeśli ktoś zamiast sztuk akustycznych preferuje wizualne, również może przeczytać coś, co go zainteresuje – poruszamy bowiem temat bezprzewodowego DMX-a. Zapraszam serdecznie do lektury.

 

Zapraszam do lektury,
Piotr Sadłoń