Strefa magazynu

Archiwum poprzednich wydań
Październik 2017

Magazyn Live Sound & Installation

Październik 2017

Wydanie drukowane

Zamów już dziś ten numer

Kup ten numer

Wydanie elektroniczne

Pobierz magazyn już teraz

3,40 zł

Kup teraz

Prenumerata
Zamów teraz
E-Prenumerata
Zamów teraz

Redaktor naczelny poleca!

Cieszanów Rock Festiwal to ugruntowana marka na festiwalowej mapie Polski, ciesząca się dużym zaufaniem i szacunkiem wśród artystów. W tym roku na Scenie Głównej CRF wystąpili tacy artyści, jak Therion, Riverside, Voo Voo, Pidżama Porno, Kobranocka i Bednarek. Tegoroczna edycja festiwalu była dla tych, którzy pracują z dźwiękiem dodatkowo interesująca, bowiem nagłośnienie dużej sceny zrealizowane zostało za pomocą najnowszego systemu line array firmy Electro-Voice X2. O wrażeniach przeczytacie w okładkowym artykule tego numeru.

Polecić Waszej uwadze chciałbym też system Super Smart Rental - nie tylko właścicielom firm rentalowym, ale też i realizatorom czy technikom. Kto kiedykolwiek miał do czynienia z logistyką w firmie rentalowej, zwłaszcza takiej, której zasoby sprzętowe i ludzkie pozwalają na obsługuję kilku imprez w tym samym dniu/czasie, wie, że nie jest to sprawa banalna. Super Smart Rental to system pozwalający na zarządzanie sprzętem, stanami magazynowymi, ludźmi, transportem i planowanymi oraz odbywającymi się wydarzeniami, które dana firma obsługuje. Poczytacie o nim w tym numerze

Nie brakuje też prezentacji sprzętowych - w tym godnego uwagi systemu nagłośnieniowego PreSonusa - oraz dawki wiedzy, m.in. o zwrotnicach, DMXie oraz (w trzeciej już części) o tym jak nagłośnić instrumenty dęte blaszane: tym razem waltornie i tuby.

 

Zapraszam do lektury,
Piotr Sadłoń