Ulubiony kiosk TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Live Sound ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATIS

Kalendarium

Sobota  17.04

Warsztaty Danley Sound Labs w Rock-Dzieciaku

Termin: 17.04.2010Miejsce: Marki 

Termin: 17 - 18 kwietnia 2010 r.
Miejsce: Marki
Informacje dodatkowe:

W siedzibie Stowarzyszenia Rock-Dzieciak w Markach, odbędą się warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firmy Danley, traktujące na temat nowoczesnych rozwiązań w sprzęcie nagłośnieniowym, problemów występujących podczas realizacji występów na żywo i innych

Zajęcia prowadzić będą:

Mike Heden prezes Danley Sound Labs - seminaria na temat technologi synergy horn i pozostałych opatentowanych technologi stosowanych w produktach Danley Sound Labs.


Doug Jones Profesor Akustyki Columbia College Audio Arts & Acoustic - prezentacja praktycznych zastosowań najnowszych technologi opatentowanych przez Danley Sound Labs, w tym prezentacja systemu dźwięku dookólnego oraz porównanie systemów "wyrównanych liniowo " z punktowymi źródłami dźwięku w technologi "Synergy Horn".


Piotr Prońko - rozwiązywanie problemów w codziennej praktyce realizacji dźwięku live, akustyka pomieszczeń i jej wpływ na warunki pracy systemów nagłośnieniowych.


Wojtek Kochanek - laureat Grammy Awards za realizacje płyty Chaki Khan -warsztaty realizacji dźwięku w ramach realizacji koncertów festiwalowych.

Nie przegap w tym miesiącu