Ulubiony kiosk TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Live Sound ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATIS

Wydarzenia

Szkolenie „Techniki mikrofonowe dla broadcastu”

Szkolenie „Techniki mikrofonowe dla broadcastu”

Dodano: czwartek, 7 listopada 2013

Już 19 listopada zapraszamy do udziału w szkoleniu z technik mikrofonowych, organizowanym specjalnie z myślą o klientach broadcastowych. Poruszana tematyka będzie ściśle dostosowana do potrzeb osób pracujących w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych.

 

Gwarancją najwyższej jakości merytoryki są doświadczeni prowadzący, który mogą poszczycić się ogromnym doświadczeniem w tym obszarze. Zakres szkolenia będzie obejmował produkty marek Audio-Technica i Wisycom.

Szkolenie odbędzie się 19 listopada 2013 r. (wtorek), godzina 10:00 – 15:00 w Studio JJW, ul. Farbiarska 73

Zakres szkolenia: mikrofony studyjne, mikrofony typu shotgun (wykorzystanie, przykładowe realizacje, tips and tricks, zeppeliny), mikrofony reporterskie, słuchawki profesjonalne, systemy bezprzewodowe (Wisycom).

Prowadzący: Alex Lepges, który pracował przy realizacji takich wydarzeń jak Igrzyska Olimpijskie w Atenach i Londynie oraz Tomasz Jarmużewski, broadcast project manager.

Rejestracja: Na stronie pod linkiem Szkolenie – Techniki mikrofonowe dla broadcastu znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i wysłać do 13 listopada 2013 r. (środa) na adres m.wojcik@konsbud-audio.com.pl wpisując „Broadcast” w tytule maila.

Uwaga: ilość miejsc ograniczona.