Ulubiony kiosk TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Live Sound ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATIS

Wydarzenia

Scena Jutra Bytom

Scena Jutra Bytom

Dodano: środa, 13 grudnia 2017

Za nami kolejna, a równocześnie ostatnia w tym roku edycja seminariów na temat nowych technologii scenicznych Scena Jutra, które tym razem odbyło się w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark.

 

Za nami kolejna, a równocześnie ostatnia w tym roku edycja seminariów na temat nowych technologii scenicznych Scena Jutra, które tym razem odbyło się w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark. Zorganizowany 11 grudnia event przyciągnął szeroką grupę osób z branży.

Podczas organizowanego przez Prolight pełnego atrakcji dnia uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi oraz poznać z bliska najnowsze stosowane obecnie na rynku rozwiązania. Wykorzystywane podczas prezentacji urządzenia zarówno bardzo znanych marek, jak np. Robe lighting, Claypaky, disguise (dawniej d3), Barco, Rober Juliat, Vectorworks, ale też dopiero "rozpychająca się" na rynku marka Admiral wzbudziły duże zainteresowanie.

Już w przyszłym roku zapraszamy na kolejne seminaria. Gdzie? Już wkrótce ta informacja pojawi się na stronie Scena Jutra. Jeśli macie jakieś sugestie, chcielibyście nas zaprosić do siebie, warto się z nami skontaktować.