Ulubiony kiosk TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Live Sound ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATIS

Magazyn Live Sound & Installation

Tematy z okładki

Festiwal Muzyczny w Łańcucie

Zamek w Łańcucie – jedna z najpiękniejszych rezydencji magnackich w Europie – rozbrzmiewał muzyką już w pierwszych dziesięcioleciach XVIII wieku. Kontynuatorem tej tradycji jest cykliczny, coroczny Festiwal Muzyczny. Redakcja LSP miała okazję uczestniczyć w inauguracyjnej gali operowej Festiwalu.

V-Mixing Systems RSS by Roland

Dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora produktów Roland Group – Roland Polska – otrzymaliśmy kilka ze „składników” systemu V-Mixing, w sam raz do zbudowania niewielkiego, ale elastycznego w konfiguracji, bogato wyposażonego i oferującego sporo możliwości systemu.

 

numer
4
2010

 

Prenumerata Co w numerze

Artykuły i nowości

 • Dni Stalowej Woli
 • Airpol Sound & Light
 • Rozważania – Kryzys... ale jaki?
 • DSO w warszawskim metrze 
 • Adamson CB1

Profile produktów

 • DiGiCo SD9
 • Audio-Technica AT4081, AT4080 i AT4050ST
 • L’Acoustics 8XT
 • LD Systems Premium LDV-12 i LDV-15

Działy

 • Od redakcji
 • Eventy
 • Branża

Przeczytaj w całości

Dla praktyków

Cyfrowe sieci audio
Po małej przerwie wracamy do tematu, który rozpoczęliśmy w styczniowo-lutowym numerze LSP, dotyczącego cyfrowych sieci audio. Czas przejść do konkretów, czyli prezentacji naszych bohaterów – CobraNet, EtherSound i Dante.

Wzmacniacze mocy cz. III
W ostatniej, trzeciej części rozważań o wzmacniaczach podejmujemy temat zabezpieczeń stosowanych we współczesnych końcówkach mocy, piszemy też o regulatorach, złączach, chłodzeniu oraz rozważamy dylemat: bipolarny czy MOSFET.

Przetworniki elektroakustyczne
Z przetwornikami, które przetwarzają energię akustyczną na elektryczną i odwrotnie spotykamy się w naszej pracy na każdym kroku. Niby wiemy jak to działa, ale czy naprawdę?

Lasery cz. II
W tej części skupiamy się na rodzajach laserów oraz ich zastosowaniach, w tym konstrukcji ciekawych urządzeń laserowych, wykorzystywanych w dyskotekach i na scenach całego świata.

Pierwsza pomoc na scenie
Praca technika scenicznego nie jest łatwa – bywa ciężka, a co więcej, niebezpieczna. Ciało ludzkie jest niestety nietrwałe i podatne na uszkodzenia, a podczas pracy czyha na nas wiele zagrożeń, mniejszej lub większej wagi.

InfoComm 2010
W dniach 6-11 czerwca w Las Vegas odbyły się targi InfoComm 2010, ukierunkowane na branżę szeroko pojętego sprzętu dźwiękowego, oświetleniowego i wizyjnego – ze szczególnym naciskiem na sprzęt instalacyjny. Oto krótka relacja z tego wydarzenia.

Jakie korzyści z prenumeraty

Zachęcamy do lektury Magazynu LiveSound & Installation – głównego źródła polskich informacji dla inżynierów i menadżerów działających zawodowo w branży nagłośnieniowej i oświetleniowej.

Proponujemy dwa rodzaje prenumeraty miesięcznika. Wersję tradycyjną papierową, w której poza 11 kolejnymi numerami LSI otrzymasz prawo do bezpłatnej e-prenumeraty, oraz wersję w postaci elektronicznej, gdzie po rejestracji otrzymasz link do PDF'a z magazynem LiveSound & Installation w formie graficznej dokładnie takiej, jak w wydaniu papierowym.

Prenumerata tradycyjna to gwarancja regularnego otrzymywania na Twoje biurko papierowego wydania magazynu, natomiast elektroniczna – możliwość łatwej archiwizacji i skorzystania z dodatkowych funkcji takich jak wyszukiwarka oraz linki do stron WWW.

Prenumerata roczna tylko
46,2 zł    KUP!

Archiwum