Ulubiony kiosk TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Live Sound ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATIS

Magazyn Live Sound & Installation

Tematy z okładki

Dźwięk pod Wielką Krokwią

Prawidłowe nagłośnienie takiego obiektu jak skocznia narciarska, przy wszystkich narzuconych przez organizatorów wymaganiach z jednej i ograniczeniach z drugiej strony, jest nie lada wyzwaniem dla projektanta takiego systemu.

Jak robić dobry “live sound”

Bohaterem artykułu jest Jerzy “Gigant” Taborowski, który opowiada o nagłośnieniu tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz o tym, jak robić dobry “live sound”.

 

numer
2
2007

 

Prenumerata Co w numerze

Artykuły i nowości

  • Litec Libera 76 w Hali Ludowej
  • Meyer Sound

 

Profile produktów

  • Mackie Onyx 4-Bus

Działy

  • Od redakcji
  • Nowości
  • Eventy

Dla praktyków

• Nagrania na żywo - Konwersja teorii w praktykę
Aby móc podejmować jakieś w miarę inteligentne decyzje odnośnie przetworników A/D, będziesz musiał przyswoić sobie kilka podstawowych informacji z zakresu teorii dźwięku cyfrowego

• Porady Jacka - Jak brzmi Twój statyw...?
Jeśli już musisz korzystać ze statywu mikrofonowego, to może warto rozważyć jego neutralizację akustyczną przy pomocy najprostszych, powszechnie dostępnych środków

• Zasilanie - Zakłócenia elektryczne
“Świat jest hałaśliwym miejscem”. Nigdzie nie brzmi to tak prawdziwie jak tam, gdzie przysyłana jest energia elektryczna do naszych drogich i skomplikowanych systemów elektronicznych

• Nowoczesne protokoły sieciowe audio - AES50, HyperMAC i MidasNET
Opisane w artykule protokoły są technologiami oferującymi przesyłanie wielu kanałów audio przez kable Cat-5

Jakie korzyści z prenumeraty

Zachęcamy do lektury Magazynu LiveSound & Installation – głównego źródła polskich informacji dla inżynierów i menadżerów działających zawodowo w branży nagłośnieniowej i oświetleniowej.

Proponujemy dwa rodzaje prenumeraty miesięcznika. Wersję tradycyjną papierową, w której poza 11 kolejnymi numerami LSI otrzymasz prawo do bezpłatnej e-prenumeraty, oraz wersję w postaci elektronicznej, gdzie po rejestracji otrzymasz link do PDF'a z magazynem LiveSound & Installation w formie graficznej dokładnie takiej, jak w wydaniu papierowym.

Prenumerata tradycyjna to gwarancja regularnego otrzymywania na Twoje biurko papierowego wydania magazynu, natomiast elektroniczna – możliwość łatwej archiwizacji i skorzystania z dodatkowych funkcji takich jak wyszukiwarka oraz linki do stron WWW.

Prenumerata roczna tylko
46,2 zł    KUP!

Archiwum