Ulubiony kiosk TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Live Sound ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATIS

Kalendarium

Czwartek  23.09

Targi Music Media 2010

Termin: 23.09.2010Miejsce: Kraków 

Termin: 23 - 25 września 2010 r.
Miejsce: Kraków
Informacje dodatkowe:

Targi Music Media to idealna okazja, aby przetestować oświetlenie, systemy nagłośnieniowe, perkusje, gitary, basy, instrumenty smyczkowe i dęte, wzmacniacze, efekty gitarowe, procesory  i wiele innych urządzeń.

 

W jednym miejscu można spotkać producentów, dystrybutorów, sprzedawców, muzyków, realizatorów. Zorganizowany będzie bogaty program seminaryjny oraz profesjonalne warsztaty i szkolenia branżowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród gości.

 

 

Kolejna odsłona targów Music Media przyniesie absolutną nowość. Równolegle z imprezą targową będzie funkcjonować mocno rozbudowana część warsztatowa z zakresu edukacji instrumentalnej oraz audio/video. W czasie trzech dni trwania Targów eksperci z branży muzycznej będą dzielić się swoją wiedzą także na stoiskach.

 

W programie Targów Music Media 2010 znajduje się wiele atrakcyjnych bezpłatnych szkoleń i warsztatów, jak np. Warsztaty gry na Cajonie, tajniki gry znanych basistów (m.in. Marka Kinga i Johna Patitucciego), kompresory w obróbce sygnałów audio, routing i obróbka sygnału cyfrowego, warsztaty gitarowe „Gitarowe wyzwania” i wiele innych.

 

www.musicmedia.krakow.pl

Nie przegap w tym miesiącu