Ulubiony kiosk TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Live Sound ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATIS

Kalendarium

Sobota  06.11

Audio Show 2010

Termin: 06.11.2010Miejsce: Warszawa 

Termin: 6  i  7 listopada 2010 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe:

Audio Show jest wystawą sprzętu audio-video oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną - czternastą edycję. Ze swoimi 3000 m(2) ekspozycji czy liczbą blisko 10 tysięcy zwiedzających jest trzecią co do wielkości imprezą tego typu w Europie.

Audio Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. odtwarzacze CD i DVD, wzmacniacze, kolumny głośnikowe, projektory, telewizory i ekrany plazmowe. Zwiedzający mogą osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych.

Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w luksusowych warszawskich hotelach Bristol, Kyriad i Jan III Sobieski.

Równolegle z prezentacjami sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty muzyki klasycznej i jazzowej.

Bilet w cenie 25 zł jest do nabycia przed wejściem do każdego z hoteli i upoważnia do wstępu na teren wystawowy w dniu jego datowania. W cenę biletu wliczony jest drukowany przewodnik po wystawie. Dostępne są także specjalne dwudniowe karnety w cenie 35 zł.

Młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

Wystawa otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

Sobota     6.11.2010   10.00 - 20.00
Niedziela  7.11.2010   10.00 - 18.00

http://www.audioshow.com.pl