Ulubiony kiosk TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Live Sound ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATIS

Kalendarium

Piątek  26.11

Lady GaGa - koncert w Gdańsku

Termin: 26.11.2010Miejsce: Gdańsk 

Termin: 26 listopada 2010 r.
Miejsce: Gdańsk, Hala Widowiskowo-Sportowa
Informacje dodatkowe:

W listopadzie w ramach trasy Monster Ball Tour wystąpi w Polsce Lady GaGa. Koncert odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej - nowym obiekcie powstałym na granicy Gdańska i Sopotu. Będzie to kolejny, po inauguracyjnym koncercie Jeana Michela Jarre’a, koncert światowej gwiazdy w nowej hali.

Gościem specjalnym tego koncertu będzie Semi Precious Weapons - amerykański zespół pochodzący z Nowego Jorku grający glam rock, garage rock i rock alternatywny.

The Monster Ball Tour jest II trasą koncertową Lady Gagi promującą jej druga płytę The Fame Monster. Pierwszym singlem został Bad Romance, który był numerem jeden w kilkudziesięciu krajach. Piosenka była również numerem jeden Billboard Hot 100 oraz United World Chart. Obecnie w stacjach radiowych króluje utwór Lady Gagi nagrany z Beyoncé pt Telephone.

Ceny biletów: 209 zł, 275 zł, 358 zł, 425 zł (Early Entrance) oraz 650 (VIP). Bilety Early Entrance uprawniają do wcześniejszego wejścia na teren imprezy poprzez specjalnie wydzieloną bramę, o godzinie 17.45.