Ulubiony kiosk TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Live Sound ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATIS

Kalendarium

Środa  06.10

Joe Cocker we Wrocławiu

Termin: 06.10.2010Miejsce: Wrocław 

Termin: 6 października 2010 r.
Miejsce: Wrocław, Hala Stulecia
Informacje dodatkowe:

Joe urodził się w Sheffield w Anglii 20 maja 1944 roku i to tam stawiał pierwsze kroki, które doprowadziły go do światowej kariery. Joe Cocker od lat 60. niezmiennie nie tylko tworzy największe światowe hity, ale też intensywnie koncertuje i po tylu latach nadal nie zamierza zwolnić... 6 października 2010 we Wrocławiu fani usłyszą przekrój jego największych hitów w niezmiennie imponującym wykonaniu!

Do Polski artysta zawita w ramach trasy promującej nowy album „Hard Knocks”, który wydany zostanie w październiku nakładem Sony Music.

Występy na żywo zawsze sprawiały Cockerowi wiele przyjemności. Dla fanów zgromadzonych na koncertach, które odbędą się w ramach Hard Knocks Tour, czekają nie tylko piosenki z nowej płyty, ale także przygotowywana przez Cockera niespodzianka. „W moim repertuarze jest kilka dobrych piosenek, które jednak nie były wykonywane podczas koncertów” – mówi Cocker. „Oczywiście zawsze gramy „You Can Leave Your Hat On” oraz „Unchain My Heart”, ale tym razem chciałbym, aby w trakcie koncertu pojawiły się fragmenty starych piosenek, takich jak „Simple Things” oraz „Tonight”.

 

 Nie przegap w tym miesiącu